Strokovne službe


REFERAT ZA DODIPLOMSKI ŠTUDIJ

bozenaOrganizatorka izobraževanja in projektov
Božena Petrušič, dipl. ekon. (VS)

Telefon: 03/428 55 46
e-mail: bozena.petrusic@fkpv.si

slavicaOrganizatorka izobraževanja in projektov
Slavica Seme, dipl. ekon.

Telefon: 03/428 55 44
e-mail: slavica.seme@fkpv.si

andrejaOrganizatorka izobraževanja in projektov
Andreja Nareks, mag.

Telefon: 03/428 55 56
e-mail: andreja.nareks@fkpv.si

REFERAT ZA PODIPLOMSKI ŠTUDIJ

vesnaPomočnica direktorja, Vodja referata
Vesna Domadenik, mag. posl. ved

Telefon: 03/428 55 36
e-mail: vesna.domadenik@fkpv.si

tamaraOrganizatorka izobraževanja in projektov
Tamara Pečar, komerc.

Telefon: 03/428 55 91
e-mail: tamara.pecar@fkpv.si

katjaOrganizatorka izobraževanja in projektov
Katja Špegelj, mag. posl. ved

Telefon: 03/428 55 91
e-mail: katja.spegelj@fkpv.si

MEDNARODNA PISARNA –  ERASMUS+

petra

Erasmus+ koordinatorka
Petra Golob, prof. mat. in ped.

Telefon: 03/428 55 57
e-mail: erasmus@fkpv.si

Samostojni strokovni sodelavec za poslovne, finančne in računovodske zadeve
Petra Golob, prof. mat. in ped.

Telefon: 03/428 55 57
e-mail: petra.golob@fkpv.si

KOMISIJA ZA ŠTUDIJSKE ZADEVE

Organizatorka izobraževanja in projektov
Katja Špegelj, mag. posl. ved

Telefon: 03/428 55 91
e-mail: katja.spegelj@fkpv.si

KNJIŽNICA IN ZALOŽBA

Visokošolski sodelavec bibliotekar
Damijan Pesjak, samostojni bibliotekar

Telefon: 03/428 55 58
e-mail KNJIŽNICA: knjiznica@fkpv.si
e-mail ZALOŽBA: zalozba@fkpv.si

ŠTUDENTSKI SVET

maja

Predsednica Študentskega sveta FKPV
Maja Zavolovšek

e-mail: studentskisvet.fkpv@gmail.com

ALUMNI KLUB

Vodja Alumni kluba FKPV
Tamara Pečar, komerc.

Telefon: 03/428 55 91
e-mail: alumni@fkpv.si

KARIERNI CENTER

Vodja Kariernega centra FKPV
Katja Špegelj, mag. posl. ved

e-mail: karierni.center@fkpv.si

STIK Z JAVNOSTJO

mag. Petra Vovk Škerl

e-mail: petra.skerl@fkpv.si

POOBLAŠČENA OSEBA ZA VARSTVO OSEBNIH PODATKOV

Vesna Domadenik, mag. posl. ved

Telefon: 03/428 55 36

e-mail: vesna.domadenik@fkpv.si

TEHNIČNA PODPORA – VEZAVA KONČNIH NALOG

Jurij Jan

Telefon: 03/428 55 55
e-mail: tisk@fkpv.si

Prijavite se na naše e-novice

Bodite obveščeni in se prijavite na naše e-novice

© 2016 - 2018

Fakulteta za komercialne in poslovne vede

, vse pravice pridržane. | Piškotki